
Dierendag bij De Kleine Meer
Algemeen 93 keer gelezenVALKENSWAARD - Kinderboerderij De Kleine Meer aan de Bosstraat in Valkenswaard viert op zondag 4 oktober de jaarlijkse dierendag en is die middag extra geopend van 13:00 tot 16:30 uur.
Het wordt een gezellige middag met allerlei leuke activiteiten voor jong en oud. Bezoekers kunnen een speurtocht doen, kleurplaten kleuren, spelletjes spelen, ranja melken uit de ranjakoe en nog veel meer. Kortom: een middag vol dierenplezier! En natuurlijk kun je ook heerlijk spelen en wandelen in het Belevingspark rondom de kinderboerderij.
Samenwerking met Bibliotheek De Kempen
Dit jaar werkt Kinderboerderij De Kleine Meer voor het eerst samen met Bibliotheek De Kempen. Tijdens deze middag komt een medewerker van de bibliotheek op verschillende momenten voorlezen uit leuke en spannende dierenverhalen. De voorleesmomenten zijn speciaal bedoeld voor kinderen in de basisschoolleeftijd en sluiten natuurlijk aan bij het thema van de dag: dieren.
Adopteer een dier
Veel mensen willen wel een huisdier, maar hebben geen ruimte of tijd voor de verzorging. Dan kun je op de kinderboerderij een dier adopteren. Met jouw bijdrage help je mee aan de verzorging, het voer en de huisvesting van de dieren.
Tijdens dierendag kun je jouw favoriete dier uitkiezen. Je krijgt een adoptiecertificaat en een foto van jou samen met je dier. En je mag natuurlijk altijd op bezoek komen om met het dier te knuffelen, zo vaak je wilt.
De vrijwilligers staan voor je klaar om de adoptie te regelen.
Meer informatie
Iedereen is deze zondag 4 oktober welkom bij Kinderboerderij De Kleine Meer. Aanmelden is niet nodig. Dierendag wordt gevierd tussen 13.00 en 16.30 uur.
Op de kinderboerderij wonen varkens, herten, schapen, geiten, konijnen, cavia’s, kippen, ganzen en kalkoenen. En in de volière zijn allerlei vogels te vinden. De twee boerderijkatten, Tinus en Tijger, lopen los rond.
De andere dieren hebben allemaal hun eigen weide, hok of volière. Ook is er een vleermuizenkast, een insectenhotel en bijen.
Bezoekers mogen de verzorgers alles vragen over de dieren.
Kinderboerderij De Kleine Meer, Bosstraat 45 in Valkenswaard. Meer informatie:
https://www.dekleinemeer.nl


















