
Keuring politiehonden bij P.H.V. de Speurder
Algemeen 73 keer gelezenVALKENSWAARD - Op zaterdag 26 september en zondag 27 september zal er weer een politiehonden keuring plaats vinden op het oefenterrein van P.H.V. de Speurder in Valkenswaard.
Uit verschillende regio’s van Noord-Brabant reizen geleiders en hun honden naar de Brugseheide 6a om daar een aantal proeven af te leggen, en daarmee het certificaat van bekwaamheid te behalen. Het ochtendprogramma start omstreeks 09.00 uur, het middagprogramma zal omstreeks 13.00 uur starten.
In de ochtend mogen de geleiders laten zien hoe goed hun honden kunnen springen, speuren, luisteren en zwemmen. Mochten ze dit programma succesvol afleggen, gaan ze door naar het middagprogramma. Daar laten de honden echt actie zien en mogen de mannen in het bijtpak gegrepen en gebeten worden! Je zal dan ook zien hoeveel plezier de honden in hun werk hebben!
Er is een goede catering op locatie, en het beloven 2 mooie dagen te worden
















