
Lotgenotenbijeenkomst voor mensen met een stoma
Algemeen 52 keer gelezenREGIO - Voor mensen met een stoma en hun omgeving is contact met andere stomadragers belangrijk. Zij weten van elkaar hoe het is om met een stoma te leven. Daarom houdt de Stomavereniging op dinsdag 19 mei een lotgenotencontact voor stomadragers, partners en belangstellenden.
Dit vindt plaats bij Centrum De Eik: Klein Tongelreplein 8, in Eindhoven. Aanvang is 14:00 uur en we ronden af om 16:00 uur. Gratis parkeergarage: Crabethstraat 18, 5613 JZ Eindhoven.
De Stomavereniging houdt elke derde dinsdag van de maand een bijeenkomst in Eindhoven, zodat leden en andere belangstellenden elkaar kunnen ontmoeten. Daarnaast krijgen bezoekers veel informatie over leven met een stoma. Aanmelden is niet nodig. Geïnteresseerden zijn om 14:00 uur welkom en worden gastvrij ontvangen door vrijwilligers van de Stomavereniging.
Voor vragen over deze bijeenkomsten kunnen belangstellenden contact opnemen met Bart ter Stege:
b.terstege@stomavereniging.nl
Meer weten over het werk van de Nederlandse Stomavereniging? Kijk op www.stomavereniging.nl















