Jesse van den Braken zet een aanval op namens De Valk
Jesse van den Braken zet een aanval op namens De Valk Henry Jansen

Someren geeft De Valk les in efficiëntie

Sport 53 keer gelezen

VOETBAL - De Valk leed zondagmiddag een zure nederlaag tegen Someren. Ondanks een licht veldoverwicht en meerdere kansen, verloor de ploeg met 4-2. Someren was vooral efficiënter in de afwerking.

Door: Henry Jansen

De Valk begon sterk en had in de eerste helft het beste van het spel. Jesse van den Braken kwam door over rechts en speelde de bal naar Joran Vermeulen. Die legde terug op Boris Manche, wiens schot net over ging.
In de 6e minuut kreeg Someren een vrije trap aan de rand van het strafschopgebied. Doelman Dennis Verhoeven keerde de inzet uitstekend. Toch kwam Someren even later tegen de verhouding in op voorsprong. Teun Martens maakte de 1-0.
De Valk bleef aanvallen en vond in de 25e minuut de gelijkmaker. Na een voorzet van Boris Manche tikte Jesse van den Braken de bal binnen: 1-1.
Voor rust kreeg De Valk nog kansen op een voorsprong, maar die werden niet benut. Beide ploegen gingen met 1-1 de kleedkamer in.

Tweede helft

De Valk kwam sterk uit de rust. Na twee minuten scoorde Jesse van den Braken opnieuw en zette hij zijn ploeg op 1-2.
Daarna ging het spel op en neer. De Valk liet kansen liggen, terwijl Someren wel toesloeg. In de 53e minuut maakte Koen de Lauw de 2-2.
De Valk kreeg daarna een grote kans om opnieuw op voorsprong te komen, maar doelman Tom Alaerds redde. Aan de andere kant ging het vervolgens mis. Na balverlies op het middenveld schakelde Someren snel om. Een lage schuiver bracht de thuisploeg op 3-2.
De Valk bleef op zoek naar de gelijkmaker, maar Someren bleef effectief. In de 80e minuut besliste invaller Luc van Berlo de wedstrijd met de 4-2.
De Valk liep daardoor tegen een nederlaag op. Op basis van het spel had er meer ingezeten, maar Someren was doeltreffender.

Volgende week ontvangt De Valk Deurne in het Valkennest. Om de eerste punten van het seizoen te behalen, zal de ploeg de kansen beter moeten benutten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant