
MultiCul(t)inair 2026 brengt Wereldse Smaken naar Valkenswaard
Algemeen 150 keer gelezenVALKENSWAARD - Het langverwachte MultiCul(t)inair keert terug op zondag 31 mei. De culinaire wereldreis vindt plaats op het terrein van Scoutinggroep Dick van Toor. Dit tweejaarlijks evenement belooft een feest te worden van smaken, muziek en cultuur, perfect voor foodies en gezinnen.
MultiCul(t)inair is een tweejaarlijks evenement dat de diversiteit aan keukens en culturen viert. Het biedt een platform voor lokale en internationale koks om hun culinaire kunsten te tonen aan een Valkenswaards publiek. Daarnaast biedt het een scala aan internationale keukens, met gerechten bereid door gepassioneerde gastronomen die hun authentieke gerechten maken. Dit jaar is er ook een mogelijkheid om te kiezen voor vegetarische varianten, hiervoor is een speciale kaart te koop via de website.
Entertainment voor iedereen
Naast het uitgebreide aanbod aan eten, wordt het evenement opgeluisterd door livemuziek en entertainment.
Ook voor de jongste bezoekers zijn er speciale kinderactiviteiten, zodat ook zij een geweldige tijd hebben. Zo zijn er voor de kinderen verschillende spellen te doen, kunnen ze schminken en kunnen de kinderen genieten van een lekkere pannenkoek, frietje en ijsje.
Lokale Samenwerking
Dit evenement wordt mogelijk gemaakt door lokale scoutinggroep Dick van Toor, die zorgt voor een vlekkeloze organisatie en een gezellige sfeer. Dankzij hun inzet wordt MultiCul(t)inair een plek waar de gemeenschap samenkomt, nieuwe herinneringen maakt en ook kennis maakt met de verschillende culturen.
Bezoek en beleef
Heb je nu zin gekregen om lekker te komen eten of een lekker drankje te komen doen en een fantastische tijd te beleven met vrienden en familie, koop dan nu je kaartjes via de website van Scoutinggroep Dick van Toor.
Kaarten
Een kaartje voor volwassenen (zowel de vegetarische als de vlees/vis houdende) kost in de voorverkoop (tot en met vrijdag 8 mei 2026) 18 euro en op de dag zelf 22 euro, kinderen tot en met 12 jaar, betalen 9 euro.
Bij de vorige editie in 2024, ging de voorverkoop zo razendsnel dat er op de dag zelf vrijwel geen kaarten meer beschikbaar waren.
Kaarten zijn te koop via onderstaande website. Daar kunnen helpende handjes zich ook nog aanmelden voor zondag 31 mei want alle hulp is welkom bij op- en afbouw maar ook achter de bar of bij een kinderactiviteit.















