Juf Lizet en Juf Carla deden volop mee met de spelletjes die de kinderen zelf gemaakt hadden.
Juf Lizet en Juf Carla deden volop mee met de spelletjes die de kinderen zelf gemaakt hadden.

BS ‘t Smelleken verandert voor 1 dag in BS ‘t Spelleken

Algemeen 1.458 keer gelezen

VALKENSWAARD - Op woensdag 26 juni stond basisschool ‘t Smelleken in het teken van ‘basisschool ’t Spelleken’.

Alle kinderen van groep 1 tot en met  8 maakten zelf spellen om ze vervolgens gezamenlijk te gaan spelen. Van knikkerbaan tot flipperkast, sjoelbak en nog veel meer werd met passie geknutseld.

Wens

Dit was de grote wens van Juf Lizet en Juf Carla. Deze twee creatieve, enthousiaste juffen werken volgende week voor het laatst op basisschool ‘t Smelleken. 
Hun pensioendatum nadert en iedereen binnen de basisschool hoopt dat zij volop gaan genieten van hun vrije tijd.
Deze woensdagochtend werd een fantastische ochtend voor de kinderen en de juffen en was bedoeld als  een mooi afscheidscadeau voor alle kinderen van ‘t Smelleken.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant