Waar VHC’13 de afgelopen wedstrijden verdedigend juist stappen vooruit leek te zetten, bleef daar tegen Tremeg weinig van over
Waar VHC’13 de afgelopen wedstrijden verdedigend juist stappen vooruit leek te zetten, bleef daar tegen Tremeg weinig van over Pixabay

VHC’13 flink onderuit tegen Tremeg

Sport

HANDBAL - Voor de heren van VHC’13 stond zondag de wedstrijd tegen Tremeg uit Gemert op het programma. Waar VHC’13 de afgelopen wedstrijden verdedigend juist stappen vooruit leek te zetten, bleef daar tegen Tremeg weinig van over.

Binnen enkele minuten keek VHC’13 al tegen een achterstand van vier doelpunten aan. De ploegVHC’13 had aanvallend totaal geen antwoord op de sterke verdediging. Tremeg profiteerde optimaal van het balverlies en wist met veel snelle break-outs en een snelle eerste fase de voorsprong snel uit te bouwen.

Verdedigend liet het VHC’13 het ook liggen. Waar de dekking in de eerste wedstrijden juist een stijgende lijn liet zien, viel de ploeg zondag terug tot een dieptepunt. Tremeg vond keer op keer de ruimte en wist steeds een vrije speler te bereiken. Bij rust stond er dan ook een pijnlijke 7-23 op het scorebord.

In de rust werd de ploeg stevig toegesproken, in de hoop een verschil te kunnen maken. VHC’13 kwam in de tweede helft verdedigend iets scherper voor de dag, maar wist geen antwoord te vinden op de snelle aanvallen van Tremeg.

Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in een ruime 17-43 nederlaag. Tremeg was duidelijk een klasse beter dan VHC’13. Voor VHC’13 een wedstrijd om snel te vergeten, maar vooral ook een wedstrijd waarvan geleerd moet worden. 

Er is voor VHC’13 werk te doen ter voorbereiding van de volgende wedstrijd op zaterdag 24 oktober uit tegen ESC’90.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant