
SV Valkenswaard haalt 1 punt op in Waardenburg
Sport 221 keer gelezenVOETBAL - SV Valkenswaard speelde zaterdag een uitwedstrijd tegen WNC in Waardenburg. Beide ploegen hadden nooit eerder tegen elkaar gespeeld.
WNC begon sterk met in de eerste minuten een paar corners die niets opbrachten. De eerste 20 minuten van de wedstrijd werden gekenmerkt door slordig spel van SV Valkenswaard. WNC zette daar een spel met lange halen vlug thuis tegenover zodat er voor de toeschouwers eigenlijk weinig te genieten was.
Voor de meegereisde supporters waren er een aantal voorzetten en vrije trappen van SV Valkenswaard te bewonderen, maar zij hadden geen van alle het gewenste resultaat. WNC stelde daar alleen maar een paar kansjes uit klutsballen tegenover. De eerste helft leek voorbij te gaan zonder dat er voor beide teams ook maar iets van een goede doelkans bijeen was gespeeld.
Tot in de 45ste minuut een middenvelder alleen nog kon worden gestopt met een overtreding. Vrije trap en geel voor de verdediger van WNC. Vervolgens was de tijd te kort om de score nog voor de rust te openen. Zo bleef de stand bij rust steken op 0-0.
Tweede helft
Ook in de tweede helft begon WNC weer met druk te zetten op het doel van SV Valkenswaard. Behalve wat corners en een kopbal op de lat bracht dit offensief, WNC niets op.
De tweede helft ontspon zich eigenlijk zoals heel de eerste helft was verlopen, onzorgvuldige passing van SV Valkenswaard en lange en hoge ballen van WNC. In de 60ste minuut was er enige opwinding voor het doel van WNC, een vrije trap op de 16 meterlijn van Youri van Brussel maar de bal belandde buiten het bereik van de keeper van WNC op de paal.
Naarmate de wedstrijd vorderde begon WNC toch van een vorm van druk te ontwikkelen, en leek het of zij nog een doelpunt gingen maken, maar goed verdedigen en goed keepers werk van de spelers van SV Valkenswaard gaven WNC geen enkele hoop dat zij nog gingen scoren.
Ook SV Valkenswaard drong met wat uitvallen en onderschepping nog wat aan, maar ook hier was er geen echte kans op een doelpunt.
Na 5 minuten blessuretijd blies de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd.
Het was een wedstrijd die geen winnaar kreeg maar die ook niet verdiende. SV Valkenswaard behield de ‘0’ en naam 1 punt mee naar Valkenswaard.
Programma
Zondag 13 september speelt SV Valkenswaard thuis tegen SV Laar uit uit Weert. De wedstrijd begint om 14.30 uur.
SV Valkenswaard:
Giel Flokstra, Miro Ioannidis, Pieter Maranus, Lucas Jansen (59ste min Cas Glaser), Jason Freddy Bourdouxhe, Chris Trouwborst, Youri Noah Keijser (75ste min Roy van de Leegte), Youri van Brussel, Sem Van Ham (85ste min Yoeri de Jaeger), Ruben van Eijndhoven, Jordy Maes.
WNC:
Levi van ’t Lam, Jens van de Weijenberg, Michael Soepnel (72ste min Matvii Osadchyi), Sven Roos, Kay van den Boogaard, Mercan Anil (46ste min Ouassiem Ikhmech) Giovanni Bombarda (61ste min Steven Johannes v.d. Vreede), Koen Steenbakkers (78ste min Roy de Jongh), Mike van Kraaij (72ste min Kerem Cifci), Sil van den Dungen















