Afbeelding

Unieke repetitie: drie orkesten Harmonie UNA samen

Algemeen 147 keer gelezen

VALKENSWAARD – In de theaterzaal van de Belleman hebben op maandagavond 29 juni de drie verschillende orkesten van Koninklijke Harmonie UNA gespeeld. Een gezamenlijke repetitie, waarin muzikanten van alle leeftijden en niveaus met elkaar samen spelen.

Maandag is de vaste repetitieavond van UNA. Het PIMM-orkest begint om 18.45 tot 19.30 uur, gevolgd door het Opleidingsorkest van 19.00 tot 19.45 uur. Het Groot Orkest sluit de avond af van 20.00 tot 22.15 uur. Op maandag 29 juni zijn deze schema’s doorbroken voor een gezamenlijke sessie. De instroom van jonge en beginnende muzikanten repeteerde deze avond zij aan zij met de leden van het Opleidingsorkest en de ervaren krachten van het Groot Orkest. Zowel het Opleidingsorkest als het Groot Orkest staan onder leiding van dirigent William Linssen.

“Het samensmelten van deze drie orkesten op één podium is voor zowel onze jongste talenten als onze ervaren muzikanten een geweldige ervaring”, aldus het bestuur van Harmonie UNA. “Het versterkt het verenigingsgevoel en stimuleert muzikanten van alle niveaus om samen toe te werken naar een fantastische klank.”

Blik op het nieuwe seizoen

De gezamenlijke repetitie markeert tevens de opmaat naar het einde van het verenigingsseizoen. Harmonie UNA houdt haar zomervakantie van 13 juli tot en met 23 augustus 2026. Vanaf maandag 24 augustus starten de repetities in De Belleman weer volgens het reguliere schema. Belangstellenden die een instrument bespelen of willen leren spelen, zijn vanaf die datum van harte welkom om vrijblijvend te komen luisteren of direct mee te doen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant