Beeld van het Frizz Feest van vorig jaar in de Ollie B, de zijzaal van Partycentrum De Bommel
Beeld van het Frizz Feest van vorig jaar in de Ollie B, de zijzaal van Partycentrum De Bommel

Carnavals Frizz Feest voor tieners in Dommelen

Algemeen

DOMMELEN - Zaterdag 14 februari is het weer feest in de Ollie B., de zijzaal van Partycentrum De Bommel in Dommelen. Dan staat het Carnavals Frizz Feest op het programma. 

Speciaal voor al die jeugd, die te oud zijn voor het kindercarnaval, maar  wel met elkaar carnaval willen vieren. Dus de jeugd vanaf de brugklas tot 16 jaar. 

En met een dj, een fotobooth en lekker de hele avond kletsen, dansen en springen, wordt dit Frizz Feest ook weer een gezellige avond.

Het Carnavals Frizz Feest vindt al voor de vierde keer plaats. De organisatie roept de ouders op om een beetje druk uit te oefenen op de tieners die twijfelen of het wel stoer is om te gaan. Aan de prijs van een kaartje zal het niet liggen. Voor €1,50 ben je binnen en krijg je een lootje voor de loterij. En maak je gewoon kans op een JBL koptelefoon!

Kaartjes zijn online te bestellen via Faceboiok en Instagram. Je vindt ons onder de naam Nog Net Nie! 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Waar VHC’13 de afgelopen wedstrijden verdedigend juist stappen vooruit leek te zetten, bleef daar tegen Tremeg weinig van over
VHC’13 flink onderuit tegen Tremeg Sport 11 minuten geleden
Luuk Broers (nr.21) schiet op het doel van Rood Wit V.
BES/De Valk laat na sterke eerste helft de winst uit handen glippen Sport 2 uur geleden
Afbeelding
AV Valkenswaard wint drie medailles op NK Estafette Sport 4 uur geleden
Loopbaanadviseur Carin van Holstein geeft donderdag 15 oktober een lezing over timemanagement.
Van volle agenda naar helder hoofd: timemanagement Algemeen 6 uur geleden
SeniorWeb werd opgericht om ouderen wegwijs te maken op de computer en internet.
SeniorWeb bestaat 30 jaar Algemeen 12 okt, 14:00
Afbeelding
Oogcafé Valkenswaard over visuele hulpmiddelen Algemeen 12 okt, 12:00

Uit de krant